1. ZBIERANIE INFORMACJI

Jest to najważniejszy z ogniw całego procesu projektowania- wsłuchanie się w Państwa potrzeby , tak aby wypracować wspólny język  porozumienia, rozpoznać Państwa oczekiwania i upodobania estetyczne.

dobry projektant wnętrz warszawa
Dobry architekt wnętrz Warszawa

2. INWENTARYZACJA

Staranne wymierzenie stanu istniejącego Państwa mieszkania lub domu, pozwala uniknąć na etapie wykonawstwa niepotrzebnych niespodzianek. Inwentaryzacja narysowana w programie projektowym stanowić będzie bazę do stworzenia projektu.

3. PROJEKT KONCEPCYJNY

Pierwszą fazą projektu będzie przygotowanie dla Państwa 2-3 koncepcji układu funkcjonalnego. Na ich podstawie zostanie wypracowana finalna wersja . Po jej akceptacji rozpoczną się prace nad wizualizacjami.

 

Projekt mieszkania
Projektowanie wnętrz

4. PROJEKT WYKONAWCZY

Zaakceptowanie wizualizacji kończy pracę koncepcyjną i rozpoczyna pracę nad dokumentacją techniczną dla ekip wykonawczych. Rysunki wykonawcze obejmują zwymiarowane rzuty , przekroje, rozwiązanie detali oraz projekty mebli na zamówienie.

5. KOSZTORYS

Równocześnie z projektem wykonawczym powstaje kosztorys uwzględniający wszystkie elementy wyposażenia wnętrz, ich cenę, ilości i miejsce zakupu. Kosztorys obejmuje również wycenę elementów wykonanych na indywidualne zlecenie m.in. mebli.

projektowanie wnętrz Warszawa
Design wnętrz

6. REALIZACJA I NADZÓR AUTORSKI

Ostatnią fazą projektu jest jego realizacja. Rzetelnie wykonany projekt, pozwala czerpać radość z użytkowania nowej przestrzeni. Polecamy naszych sprawdzonych wykonawców, którzy wykonują swoją pracę profesjonalnie i z należytą starannością. Czuwając nad spójnością realizowanego projektu z wypracowaną wizją na Państwa życzenie całość prac wykończeniowych może być przez nas nadzorowana.